На початок роботи РП 23-25

28 лютого 2023 р. відкривається черговий дворічний етап діяльності Ради підприємців при Ніжинській міській раді. Після року перерви після численних звернень сформовано новий склад РП. Це найчисельніший і найпотужніший колектив за всю дев’ятирічну історію її діяльності.

У складі дорадчого органу з 27 осіб 8 представляють юросіб, 19 –  фізосіб, одна є депутаткою облради, п’ятеро – депутатами міської ради, ще одна – членкинею виконкому міської ради. Із попереднього складу РП до нового ввійшло семеро осіб.

Це дає підстави розраховувати на плідну роботу.

Серед першочергових завдань є такі:

1)      налагодити співпрацю з міським Центром підтримки підприємництва як підрозділом Агенції регіонального розвитку Чернігівської області;

2)      сприяти економізації (комерціалізації) історико-культурного потенціалу міста шляхом залучення до цього процесу Управління культури і туризму міської ради;

3)      співпрацювати з Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою в зміцненні її ніжинського представництва для проведення спільних заходів, зокрема щорічного бізнес-форуму в рамках Покровського ярмарку.

У зв’язку з останнім, варто нагадати, що 2025 року Раді підприємців випадає взяти участь у відзначенні 400-ліття надання Ніжину Маґдебурзького права.