ТОВ ПВКФ “Сяйво”

Товариство з обмеженою відповідальністю “Просвітньо-виробничо-комерційна фірма «Сяйво» є авторитетним постачальником високоякісної сировини для хлібопекарської, кондитерської, олієжирової, комбікормової галузей, підприємств птахівництва і тваринництва.

Фірма заснована у 1993 році, є членом Чернігівської Торгово-Промислової Палати і Торгово-Промислової Палати України.

Маємо офіс у центрі міста з акредитованою лабораторією, завдяки чому забезпечуємо високий рівень якості товарів, та виробничу базу із залізничною колією у промисловій зоні з очисним і сушильним обладнанням, складами для зберігання товарів.

Розташування Ніжина на автомобільних та залізничних магістралях поблизу прикордонного трикутника Україна-Білорусь-Росія сприяє виходу фірми на світові ринки. Експортуємо до Польщі, Італії, Німеччини, Словаччини, Словенії, Чехії, Сербії, Голландії, Болгарії, Білорусі, Росії, Литви, Латвії, Естонії, Туреччини, Індії, Мальти. Здійснюємо поставки вагонами, контейнерами, автофурами на порти та зі свого складу на склад покупця. Зустрічно приймаємо пропозиції з імпорту.

Завжди готові запропонувати широкий перелік олійних, бобових, зернових, макух, олій. Крім того, виконуємо замовлення з поставки подібних товарів, намагаючись задовольнити специфічні потреби клієнтів.

Гарантуємо високу якість продукції, конкурентні ціни й гнучкі умови оплати, швидке виконання замовлень та стабільні поставки за обумовленим графіком.

Ніщо не цінується так високо, як надійність!

 Детальніше на сайті підприємства www.siaivo.com

ТОВ ПВКФ “Сяйво”
вул. Станіслава Прощенка, 7а,
м. Ніжин, 16608,
тел. (04631) 4-14-00
ceo@siaivo.com