ТОВ фірма “ЛАКС”

  ТОВ фірма «ЛАКС» була заснована у 1994 році

ЗАРАЗ:

- Прайс нараховує понад 8000 найменувань. У ньому можна знайти і лікарські засоби, і предмети медичного призначення, і до 50% асортименту складає різноманітна продукція з ПДВ.

- ТОВ фірма «ЛАКС» – дистриб’ютор заводів ТОВ «Київгума», ЗАТ «Ліктрави», ВАТ «Гемопласт».

- Доставка продукції здійснюється транспортом фірми майже в усі регіони України.

- Власні досить великі, сучасно обладнані офісно-складські приміщення, власний великий автопарк (транспорт пристосований до перевезення термолабільних препаратів, а також до перевезення медикаментів у великі морози – оснащений кондиціонерами та обігрівачами),

- Впровадження повного контролю якості (жорсткий контроль на кожному етапі роботи, включаючи вхідний контроль, контроль при зберіганні та реалізації товару).

- Згуртований, досвідчений і висококваліфікований колектив є гарантом якісного обслуговування клієнтів.

- Не зупиняючись на досягнутому, фірма продовжує розвиватися: будуються нові складські приміщення, модернізуються робочі місця, вдосконалюється матеріально-технічна база – і все для того, щоб обслуговування наших клієнтів зробити більш оперативним та якісним.

- Індивідуальний підхід, гнучка цінова політика, відкритість і доброзичливість у співпраці, готовність вислухати і реалізувати побажання клієнта – це та політика, результатом якої для фірми стали довіра клієнтів і зростання їх числа, а також встановлення добрих партнерських відносин.

Детальніше на сайті підприємства www.laks.in.ua

ТОВ фірма “ЛАКС”
вул. Московська, 54,
м. Ніжин, 16608
тел. (04631) 5-29-81
avd@laks.org.ua