Співпраця щодо розвитку МСП Ніжина

Обговорення створення Школи підприємництва було лейтмотивом під час засідання робочої групи у рамках Проєкту Forbiz 27 лютого за участі представників бізнесу й влади Ніжина.
Зустріч, яку відкрив міський голова Анатолій Лінник, а провела Ольга Красовська, старший консультант з питань політики розвитку МСП FORBIZ, є продовження співпраці, що здійснювалася протягом 2018 року і завершилася видачею рекомендацій. Про їх виконання доповіла Тетяна Гавриш, в. о. начальника відділу економіки і інвестиційної діяльності.
Представник Асоціації “ОПН” Микола Шкурко доповнив її презентацію інформацією про передумови реалізації  рекомендації Проєкту Forbiz щодо створення Школи підприємництва.
Для вирішення цього завдання покликаний нещодавно створений при ЦНАП Центр підтримки підприємництва у співпраці з Центром зайнятості і Податковою інспекцією.
Вирішено перейняти досвід  під час відвідин 11 березня Чернігівського бізнес-хабу.
У засіданні взяли участь заступники міського голови Григорій Олійник і Сергій Осадчий та консультант Офісу розвитку МСП Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юрій Вдовенко.