Обговорили створення Бізнес-центру

27 вересня відбулася зустріч представників малого і середнього підприємництва (МСП) м. Ніжина з командою проекту FORBIZ на чолі зі старшим консультантом Ольгою Красовською та за участі іспанського експерта Альберта Ґомеза.

Про досвід спілкування з владою поділилися члени Ради підприємців при міській раді Василь Глущенко, Лариса Артеменко, Тамара Стратілат, Сергій Топальський. Вони висловили побажання перетворити його на регулярний діалог з конкретними результатами вирішення проблемних питань.

Члени Асоціації «ОПН» Сергій Кот, Микола Шкурко, Анатолій Литвин презентували пропозиції  щодо вдосконалення діючої інфраструктури підтримки бізнесу в місті.

У результаті тригодинного спілкування сторони прийшли до висновку, що першочерговим завданням є утворення Бізнес-центру, який має стати майданчиком для консультування, обміну досвідом, встановлення контактів із зарубіжними партнерами, розвитку туризму.

«Для цих потреб можна задіяти історичне приміщення грецької кав’ярні на вулиці Стефана Яворського. На його реставрацію готова виділити кошти грецька сторона», – повідомила Лариса Зайко, голова НМГО «Підприємець», голова  Ніжинського товариства греків імені Братів Зосимів.

Присутні підприємці одностайно підтримали таку ідею.

25 жовтня заплановано провести презентацію рекомендацій проекту FORBIZ щодо розвитку МСП у м. Ніжині.

Коментарі не дозволені.