Ніжинські підприємці пропонують ГР зробити реальною

Ми вже писали про імітацію Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області Громадської ради – останнє засідання, куди навіть і не запросили, і не допустили журналістів стало яскравим свідченням.

Тож Асоціація “Об’єднання підприємств Ніжинщини” запропонувала до плану роботи Громадської ради при ГУ ДФС два пункти. Прості і конкретні.

1. Раз на квартал звітування ГУ ДФС про розвиток економіки області через призму податків.

2. Раз на півроку засідання ГР за участі економічного блоку керівництва області: ОДА, обл. рада., і т.д., звіт про їх взаємодію і розвиток економіки та підприємництва в області.

Не випадково, що у проекті плану роботи Громадської ради при фіскальній службі ці пропозиції десь “загубилися”. Ще б пак: податкова, що уявила себе страшнішою за Міноборони (туди потрапити легше, ніж у обласну податкову), буде звітуватися Громадській раді! Не для город городили! По закону Азарова (саме за ним і створені для імітації громадської ролі бездіяльні ради при органах влади).

Ніжинські підприємці пропонують ГР зробити реальною: Один коментар

  1. Член Асоціації Микола Шкурко коментує: “Споживачами такої інформації можуть бути насамперед наукове і експертне середовища. Без звітних даних не видати рекомендацій щодо поліпшення економіки області, окремих її галузей, бізнесів. Таке звітування вписується в алгоритм приватно-державного партнерства.”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>