Благодійництво є постійним.

Займаючись постійно благодійною діяльністю Асоціація «Об`єднання підприємств Ніжинщини» і Благодійний фонд «Ніжен» надали у травні ц.р. допомогу Ніжинському міському товариству греків імені Братів Зосима на видання книг із серії «Греки в Ніжині»  та організації поточної діяльності.

Протягом року виділяються кошти на підтримку проекту «Шануймо великих українців!», який започаткований Ніжинським товариством «Просвіта».

Асоціація та Благодійний фонд неодноразово допомогали міській ЦБС у передплаті періодичних видань, зокрема журналів «Всесвіт», «Березіль», «Дзвін», «Дніпро», «Український історичний журнал», «Щедрик-ведрик», «Українська мова і література в школі».

Крім того, на одному із останніх засідань Асоціації «ОПН», які зараз відбуваються на Ніжинському хлібо-булочному комбінаті, було вирішено підтримати проведення у нашому місті 26 червня 2013 року Всеукраїнської науково-практичної конференції «Громадянські протистояння в історії України: від непорозумінь і розбрату до національної консолідації», яка присвячена 350–річчю Чорної ради в Ніжині (1633 р.).